Ankara Satılık Dükkan İhtiyacına Mega Cevap; MEGA YENİKENT

Yenikent’te yeni bir sanayi kuruluyor

Yenikent’in nüfusu her geçen gün biraz daha artıyor. Artan nüfusun vazgaçelmezi olan araçlara talep de yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Ankara’da araç kullanımı arttıkça sanayiye olan ihtiyaç da o yönde artmaya devam ediyor. Başkent’te bulunan İvedik Organize Sanayi, Şaşmaz Sanayi Ostim Sanayi gibi bir çok sanayi hizmetleri müşterilerine bir kaç gün sonrasına randevu verebilmektedir. Yenikent’te kurulan Mega Yenikent Projesi ile Ankara’da sanayi nefes alacak. Sanayiden dükkan satın almak isteyenler için cazip taksit imkanları ve ödeme koşulları mevcut.

TR Invest Mega Yenikent, TR Invest İnşaat AŞ’nin en yeni sanayi projelerinden biridir.

7 blok 214 Bağımsız Bölüm

Ankara’nın batısında yer alan yatırımcının yeni gözdesi Ankara satılık dükkan Mega Yanikent, 7 bolak, 201 dükkan ve 13 ofisten meydana gelmektedir. 26 metrekare ile 154 metrekare arasında 214 bağımsız bölümden meydana gelmektedir.

Bloklar arasındaki genişlik 18 metre planlanmış olup iki araç dikine park ettiğinde ortasından iki araç rahatlıkla geçebilmektedir.

Dükkanlarımızın tavan yüksekliği 8,5 metre, ofislerimiz ise 3 metre yüksekliğindedir. Dükkanlarımızın coğunluğunun cephe genişliği 7 metredir.

ankara satılık dükkan

Ankara satılık dükkan

Ofislerimiz ve dükkanlarımız sanayi ile ilgili her sektöre hitap etmektedir. Sincan’da satılık dükkan arayanlar için Sincan Yenikent’te bulunan ofislerimizi görmeniz yatırım kararlarınızı şekillendirecektir.

Mega Yenikent Sanayi Sitesi’nde yerinizi almak için geç kalmayın.

34 bin 298 metre karelik alana kurulan Mega Yenikent, onlarca ödül sahibi TR Invest tarafından inşaa ediliyor. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alan Mega yenikent, Sincan Yenikent Bölgesi’nin yeni yeni gözdesi olmayı hedefliyor.

Hangi Sektörlere Hitap Ediyor?

Depolama, oto sanayi, genel sanayi dükkanı, market ve benzeri her türlü sektöre hitap edebilecek projemiz, bulunduğu konum ile de yakın zamanda aranan bir pozisyonda olacaktır. Ayrıca BİM, Pakpiliç gibi büyük depolama alanlarının da hemen yakınındadır.

 

 

Ankara’da sanayinin kavşak noktası; İvedik corner

İvedik Corner

Ankara İvedik Corner, konum itibari ile bölgenin en büyük ticari merkezinin köşesinde yer almaktadır. Yıllık 8 milyar dolar ciro gerçekleştiren İvedik Organize Sanayi’nin en gözde yerindedir.

Ankara Satılık Dükkan satın almak isteyenlerin köşeyi dönecekleri lokasyon

Anadolu Bulvarında dört yola cephe konumdaki İvedik Corner, 22500 metre karelik bir alana kurulmuştur. Anadolu Bulvarı üzerinde bulunan İvedik Corner’den dükkan satın alarak siz de köşeyi dönün.

Yatırımınızı Corner atışıyla bir sıfır öne taşıyın

Artan nüfusla orantılı olarak araç kullanımı da artıyor. Sanayiye duyulan ihtiyaç da ilintili olarak gelişimini sürdürüyor. Birbirinden güzel ofis ve dükkanları ile yatırımını sanayiden yana kullananları bekliyoruz. Ankara İvedik Corner,’de dükkan satın alarak yatırım da bir sıfır öne geçebilirsiniz. Ankara İvedik’te bulunan, Anadolu Bulvarı’nda dört yol ağzındaki ulaşım konforu ve dükkan ve ofisleri ile müşterilerini bekliyor.

4 yol ağzında 4x4lük yatırım

94 ticari ünitesi bulunan İvedik Corner1, 36 dükkan ve 58 ofisi ile Ankara’da hizmet vermektedir. TR Invest tarafından yapılan İvedik korner Anadolu Bulvarı üzerinde 4 yol ağzı kavşakta bulunmaktadır. Siz de İvedik Corner’den ofis veya dükkan alarak 4x4lük yatırım yapmak istiyorsanız ofisimize bekleriz. Corner 1 ve Corner2 , Anadolu Bulvarının 4 yol ağzında kavşağın iki yanında da yer almaktadır. Corner2 ise Tuvtürk araç muayene istasyonunun tam karşısında bulunmaktadır. TR Invest Corner 2 projesi Melih Gökçek Buları ve Anadolu Bulvarının kesişme noktasında bulunuyor. Corner2 projesi 34 adet ofis /loft ofis ve 24 adet dükkanı bulunmaktadır. Köşe başı lokasyonu ile dükkan satın almak isteyenleri ofisimize bekliyoruz.

Ankara Satılık Dükkan Corner 2

Corner2, TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu’na yakın konumuyla tarifi kolay bir lokasyonda yer alıyor.

 

 

Kavşak avantajı ile Corner 1,2

Anadolu Bulvarı’nda kavşakta bulunan Corner 1 ve Corner 2, geniş, caddeye cephe ofis ve dükkanları ile yatırımcısını sevindirecek güzel fırsatlar sunuyor. Ferah dükkanları ve ulaşım kolaylıkları ile Corner1,2 ‘de siz de yerinizi alın.

Yatırımcılar için cazip fırsatlar sunulan proje, Corner 1 ve Corner 2 diye iki proje tek çatı, siz de yatırım olarak Corner 1 ve Corner 2 arasında değerlendirmenizi yaparak size yarayan projede yerinizi alabilirsiniz. 94 ticari ünitesi bulunan İvedik Corner1 isterseniz de 34 adet ofis ve 24 adet dükkanı ile Corner 2 de yerinizi almak için karşılaştırma yaparak karar verebilirsiniz.

Metro Suit Projesi, Lüks konutları ile Anadolu Bulvarı’nın hemen yanı başında yer almaktadır. 2+1, 1+1 katta daireleri ile seçkin tüketicinin talepleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, katta bahçelerinin bulunması farkıyla eşsiz bir projedir.Şehir hayatından uzaklaşmak isteyen insanlar, hafta sonunu ve tatilleri beklerken Metro Suit’e yatırım yapanlar için hafta sonu tatili bir adım yakınlarında. Satılık lüks daireleri incelemek ve Ankara’da lüks konut ayrıcalığını keşfetmek için ofisimize bekleriz.

Lüks rezidansı ile Metro suit

Ankara satılık dükkan Metro Suit, adını Macunköy Metrosu’na 150 metre mesafede olmasından almıştır. Lüks reziansları ile Ankara’nın değerli bölgesinde bulunan Metro suites, lüks konutta yaşam tarzını hayat felsefesi haline getirmiştir.

Ankara’da lüks konut ayrıcalığı

Bölgenin en prestijli konut ve ticari projesi olan Metro Suit, Ankara’da lüks konut denince akla gelen ilk isim. Proje içerisinde 24 adet farklı boyutlarda dükkan, 18 adet 2+1 daire, 10 adet 1+1 daire bulunmaktadır. Lüks konut ayrıcalığı olan projede katlar arası çift asansör hizmeti de bulunmaktadır. Dükkanlar, her sektöre uygun şekilde tasarlanmış olup minimum 6.30 metre tavan yüksekliğine, maximum ise 12 metre tavan yüksekliğine sahiptir

Kolay lokasyon

Metro Suit Projesi’nde 45 metre kare ile 686 metre kare arasında rezidanslar bulunmaktadır. Eşsiz mimarisiyle sizlere farklı bir konfor sunan Metro Süit Projesi, Aselsan’a 300 metre, Poduım AVM’ye ise 500 metre mesafededir. Metro Suit, kapalı otoparkı çıkışından Anadolu Bulvarı’na direkt bağlantıları ile lüks konutun ulaşım konforunu sunmaktadır.

TR Invest imzasıyla

Modern mimari yapısı gereği sizlere konforlu bir yaşam kalitesi sunan Metro Suit, onlarca ödül sahibi TR Invest farkı ile inşa ediliyor.

Ankara satılık dükkan Metro Suit, konforlu ve lüks yapılarıyla, seçkin insanların talep edeceği gözde yatırım fırsatıdır. Şehrin merkezinde kolay ulaşımı ile kendinize ait katta bahçenizin de bulunduğu bu projede siz de yerinizi almak istiyorsanız geç kalmayın.