Ankara Satılık Villa

Lüks ve konforun buluşması: "GÜZELYALI KONAKLARI" Ankara Satılık Villa

Şehir hayatının stresinden ve yoğunluğundan bunalan günümüz insanı, şehre ulaşımı kolay ama daha sakin bölgelere yerleşmeyi tercih ediyor. Güzelyalı Konakları, Ankara satılık villa arayanlar içinlüks ve konforu buluşturarak ev sıcaklığında kaliteli yaşam alanları sunuyor. Arınacağınız ve tazeleneceğiniz bahçenizin yanında, yeşilin en güzel tonlarının arasında gizli bir cevher gibi parlayan bu villa tipleri huzuru ve sükuneti doruklarında hissedeceğiniz bir mabet işlevi görüyor. Daha huzurlu, daha konforlu olan bu villalar; siz yatırımcılarımız için hazırlanıyor.

Ankara’da doğanın içinde lüks villa

Ankara’da doğanın içinde lüks yaşam TRinvest ile sizi bekliyor. Lüks villasıyla doğayı evinize taşıyan Güzelyalı Konakları, geniş bahçesi ve çocuklarınız dilediği gibi özgürce eğleneceği park alanları ile cazibe merkezi. Açık yüzme havuzu, süs havuzu, hobi bahçesi gibi farklı seçeneklere sahip bahçeli yapılarıyla Güzelyalı, sizi hayallerinizin ötesine taşıyor.

Kendi ihtiyaç ve hayallerinize göre dizayn edebileceğiniz bahçe alanında doğa, eğlence ve keyif bir arada bulunan GÜZELYALI, seçkin sahiplerini; sizleri bekliyor.

Orman ve Gölün ortak gülü; GÜZELYALI

Arkası ormanda bulunmasıyla oksijen deposu olan Güzelyalı, göle bakan yanı ile de manzarasına doyumu olmayan bir konumda yer alıyor. Siz de bu doğal ortamda yerinizi alarak huzura yatırım yapın.

Sağlığın satın alındığı villa; GÜZELYALI

Güzelyalı; Ankara’nın doğaya yakın en yaşanabilir bölgesi Gölbaşı’nda bulunuyor. Her geçen gün değer kazanan, Çukurambar, Kızılay ve Oran’a en yakın villa projesi olan Güzelyalı’da yerinizi alın. Güzelyalı’da satın alacağınız villa ile sağlığınızı da satın almış olursunuz. Ankara satılık villa , Güzelyalı, Çukurambar’a 13 dakika, Kızılay’a ise 15 dakikalık konumu ile de fark yaratıyor.

 

Ankara’da lüks ve konforun buluşma noktaı: GÜZELYALI

Ankara’da lüks ve konforun yüksek bölgesinde yer alan Güzelyalı, benzersiz mimarisi, lüks ve konforu birlikte sunuyor. 18 Villadan oluşan Ankara satılık villa Güzelyalı Konakları’nda kullanıcı mahremiyetine hassasiyet de üst seviyede. Konfor ve estetiği göl manzarasıyla yaşamak isteyen yatırımcıysanız siz de Güzelyalı da yerinizi alın.

[toc]