TRinvest

TRinvest

Cengiz Gökay Kimdir

Reklam Filmlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Logolarımız

Web Sitelerimiz

Hakkımızda

       TRinvest, Cengiz Gökay Gayrimenkul İnşaat A.Ş. ile 1987 yılından itibaren inşaat sektöründe faaliyet gösteren Yapı Vizyon İnşaat Gayrimenkul A.Ş.’nin ortaklığında kurulmuştur. TRinvest, kuruluşundan bugüne 40’a yakın projeye imza atmıştır.

     Kalite ve güvenin ortak işareti; TRinvest

Onlarca büyük projeye imza atan TRinvest, özverili iş disiplini ile oluşturduğu kalite ve üst seviye yapıları sayesinde müşterilerine güven sağlamaktadır.

     Müşteri merkezli üretim anlayışı;

İhtiyaca yönelik projeler geliştiren TRinvest, müşterilerinin tercihlerini öncelikli tutarak konforlu ortamlar oluşturmaktadır. Bu doğrultu da TRinvest’ i ayrıcalıkla kılan talebe yönelik ortaya koyduğu projeler ile müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalar gerçekleştirmesidir.

    Büyük projelerde TRinvest imzası;

TRinvest, konut, ticari, iş yerleri, rezidans, ofis ve AVM projelerine öncülük ederek yatırımcılara kazançlı fırsatlar sunar. Bu sayede TRinvest’ in özenle ve disiplinle yapmış olduğu gayrimenkul projeleri sadece yerli yatırımcının değil yabancı yatırımcının da ilgi odağı konumundadır.

    Tamamlanan projeler;

TRinvest tarafından Corner 1, Corner 2, Şaşmaz1, Şaşmaz2, Şaşmaz3, Suitex, Bulvar Anatolia, Eryaman Port, Vizyon Tower, Kültür Eğitim Kurumları, Öncü Eğitim Kurumları, Eryaman 2+1 Consept, Etimesgut Ahi Mesut, Eryaman İş ve Yaşam, Bağlıca 9 ve Bağlıca 8 projeleri başarılı bir şekilde tamamlanmış projelerdir.

    Devam eden projeler;

Mega Şaşmaz, Sun City Antalya, Güzelyalı Konakları, Metro Suit, Mega Yenikent 1, Mega Yenikent 2 ve Mega Bulvar çalışmaları devam eden projeler arasında yer alıyor. Ankara’nın en büyük oto sanayi AVM projesi olan Mega şaşmaz, 700 ticari alana sahiptir. Otomotive ait her şeyin tek çatı altında buluştuğu bu proje, 8 giriş-çıkış noktası, geniş yolları, fonksiyonel dükkanları, ofis ve depoları ile Oto Sanayi AVM anlayışında ezberleri bozmaktadır. Aynı zamanda sıra dışı tasarımı ile her kata doğrudan otomobille giriş imkanı sağlar. Güzelyalı konakları, Ankara’nın doğaya yakın en yaşanılır bölgesi olan Gölbaşı’nda bulunan 18 villadan oluşan projedir. Metro Suit projesi ise katta bahçelerinin bulunması farkıyla doğayla iç içe yaşam fırsatı sunar. Ankara’nın batısında yer alan, yatırımcının yeni gözdesi Mega Yenikent 7 blok, 201 dükkan ve 13 ofisten meydana gelmesiyle birlikte sanayi bölgesinin bina yoğunluğuna düzen katmaktadır. Corner1 ve Corner2 projeleri ise görünür ve ulaşılabilir konumda bulunan dükkanlarıyla yatırımcılara kazanç sağlar. İvedik Organize sanayi bölgesinin tam karşısında bulunan Mega bulvar ise Anadolu bulvarı üzerinde dükkanları ve her iki tarafı caddeye bakan 140 ofisi ile üst seviye konfor sunmaktadır.

    Yabancı yatırımcının da tercihi TRinvest;

TRinvest, gayrimenkul alma sürecinde yurt içi ve yurt dışı müşterilerine geniş alternatifler sunuyor. Kazandıran projeleri ile TRinvest, yurt dışı yatırımcılarının da alternatifli kazandıran projeleri ile ilgi odağı konumunda.